FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
 
HAKKIMIZDA

Türkiye'nin ilk ve tek yerli üretimi olan Elektro pnömatik Beton Kırıcı ve Delici - Kırıcı makinalar ÇELİKKAL tarafından üretilmiştir.

1989 yılında kurulan Çelikkal, yaptığı AR-GE çalışmaları sonunda 1993'de Türkiye'de ilk beton kırıcı olan Çelikkal A1 beton kırıcı modelini, 1999 yılında da Çelikkal A2 Beton Delici-Kırıcı modelini siz kullanıcıların hizmetine sunmuştur.

Elektro pnömatik  Beton Kırıcı ve Delici - Kırıcı makinalarımız ülkemizdeki çalışma şartlarının ağırlığı dikkate alınarak uzun süren araştırma ve geliştirmeler sonucunda yüksek performans gösterecek şekilde tasarlanıp üretilmiştir.

Ülkemizde bu alanda yerli üretim olmadığı için ürettiğimiz makinaların ithal makinalarla aynı güç ve kalitede olmasına dikkat edilmiştir.

Makinalarımızın içerisindeki parça sayısı mümkün olabildiği kadar sadeleştirilerek uzun süre hizmet verecek şekilde tasarlanmıştır.

%100 yerli üretimle, onarım ve bakım zamanlarında, kullanıcıların zaman kayıplarını ve yedek parça maliyetleri en alt seviyeye çekilmiştir.

Makinaların içindeki tüm mekanik parçalar ile keski ve matkap uçları kendi üretimimizdir.

Halen İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren fabrikamız servis, yedek parça ve makina satış konusunda siz değerli kullanıcılarımızın hizmetindedir.

 


Vizyon
İlk önce Türkiye'nin Lider, daha sonra Dünya ülkelerine ihracat yapan, insan ve çevre odaklı kaliteli ürünler üreten bir Dünya Kuruluşu olmaktır.

Misyon
Gelişmeye,  değişime,  yeniliğe  devamlı  açık olmak. Globalleşen  dünyada yeni teknolojileri takip edip, ilk uygulayan  firma  olmak.  Ayrıca  mevcut  teknolojiyi "Ar-ge" faaliyetleri ile geliştirip, yenilikleri ilk bulan ve patentli olarak ilk uygulayan öncü firma olmak.

© 2006, Çelikkal